دانشجویان ستاره‌دار و غیرستاره‌دار می‌توانند برای حل مشکلاتشان به کمیسیون آموزش مراجعه کنند

به گزارش باهم آنلاین به نقل از ابلنا؛ میرحمایت میرزاده نماینده مجلس و عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس گفت: درباره پیگیری وضعیت دانشجویانی که از تحصیل بازمانده‌اند و ستاره‌دار شدن تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد، گفت: طبیعتا دانشجویانی که از تحصیل بازمانده‌اند ابتدا برای حل مشکل خود باید به دانشگاه بروند اگر آن‌جا مسائل‌شان برطرف نشد به وزارت علوم و نهادها و سازمان‌های نظارتی مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: نمایندگان هم در کمیسیون آموزش و تحقیقات که یک کمیسیون تخصصی است در خدمت دانشجویان هستند؛ کسانی که مشکل دارند، اگر فکر می‌کنند که ما به عنوان قانون‌گذار و نقش نظارتی که بر عهده داریم می‌توانیم به آن‌ها  کمک کنیم مشکلات خود را به ما اعلام کنند.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: دانشجویان چه ستاره‌دار و چه غیرستاره‌دار اگر مشکل دارد و فکر می‌کنند که از طریق کمیسیون می‌توانند آن را حل کنند، مستندات خود را به ما ارائه کنند.

وی تاکید کرد: وظیفه ما قانون‌گذاری و نظارت بر حسن اجرای قانون است اگر کسی یا هر گروهی احساس می‌کند قانون نقض شده است و اجرا نشده، ما به عنوان نقش نظارتی می‌توانیم کمکش کنیم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − سه =